Řešení ochrany pracovníků

SOS PORTÁL

Vítejte na stránkách společnosti Multitone CZ věnované pouze tísňovému portálu SOS PORTAL jehož je naše společnost výhradním zprostředkovatelem. Tísňový portál SOS PORTAL od společnosti Swissphone je nejdokonalejší řešení pro ochranu pracovníků, kteří pracující v nebezpečných podmínkách, v těžko dostupných místech nebo pracují zcela osamoceni. 

Jak to funguje?

SOS Portál je speciální webový server, který umožňuje uživatelsky jednoduchým způsobem spravovat tísňová zařízení přiřazená zaměstnancům. Odpovědný zaměstnanec, bezpečnostní agentura mohou tak jednoduše monitorovat jeho pohyb, aktuální stav a v případě nebezpečí ho lokalizovat a poskytnout potřebnou pomoc.

Příklady poplachů

  • Detekce pádu
  • Periodická kontrola
  • Detekce "Mrtvého muže" - kontrola pohybu zařízení

 

Specializovaná zařízení

Pro nejvyšší stupeň ochrany doporučujeme pořídit specializované zařízení pro ochranu Vašich zaměstnanců. Tato zařízení poskytují záruku dostatečné spolehlivosti a odolnosti pro efektivní zajištění ochrany.

Na výběr je  z několika variant zařízení, které spolupracují s tísňovým portálem.

 

 

Mobilní ochrana

Nejjednodušší způsob jak zabezpečit zaměstnance je pomocí specializované aplikace SOS Mobile. Ta promění jakýkoliv chytrý telefon v bezpečnostní zařízení s detekcí pádu, možností přivolání pomoci, sledování polohy a periodickou kontrolou. Dostupná je pro operační systémy Android a IOS. Ke stažení je zcela zdarma na příslušných obchodech s aplikacemi, pro provoz je poté nutné propojení s SOS Portal.

Lokalizace ve vnitřních prostorách

K určení polohy ve vnitřních prostorách se využívají poziční vysílače pracující na Bluetooth technologii. Zařízení, případně aplikace v chytrém telefonu zachytí lokalizační kód vysílaný majákem a připojí ho k tísňové zprávě, kterou odesílá v případě poplachu. Operátor u tísňového portálu tak ví, u kterého pozičního vysílače se pracovník nachází. 

Majáky lze rozvrhnout v objektu dvojím způsobem, buď se umístí ke vstupu do místnosti a pracovník u tísňového portálu tak ví, že osoba vstoupila do místnosti a nachází se uvnitř, nebo se rozmístí po místnosti a pracovník u tísňového portálu ví, kde přesně v místnosti osoba nachází.

Lokalizace ve venkovních prostorách

Lokalizace polohy pracovníka ve venkovních prostorách pomocí integrovaného GPS modulu. Informace o poloze se obsluze tísňového portálu objeví na mapovém podkladu a současně i s konkrétními GPS souřadnicemi. 

Jak systém funguje?

Mám zájem

Pole označená * jsou povinná

O jaké řešení máte zájem?
Vaše zpráva

Multitone CZ

Jinonická 80, 158 00 Praha 5
296 554 331